O firmie

Jesteśmy firmą, która działa na rzecz swoich klientów. Od początku do końca.

01

dedykowany materiał

Dzięki stałej współpracy z wieloma dostawcami oferujemy materiały dedykowane pod produkcję. Materiały są cięte wzdłużnie lub/i poprzecznie według potrzeb klienta i dostarczane do przedsiębiorstwa.
02

Doświadczony zespół

Nasi pracownicy to doświadczona kadra managerska i specjaliści do spraw sprzedaży. Swoją wiedzę i doświadczenie przenoszą każdego dnia na stałą i profesjonalną obsługę klienta.
03

Wyspecjalizowane centra serwisowe

W zależności od specyfiki finalnego produktu, usługi cięcia realizowane są w wybranych centrach serwisowych.

Od wielu lat wspieramy polskie przedsiębiorstwa, zaopatrując je w produkty zgodne z ich potrzebmi

H100 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest firmą specjalizującą się w handlu zagranicznym, doradztwie i produkcji w kooperacji. Działalność handlowa prowadzona jest w siedzibie spółki w Warszawie oraz w biurach regionalnych w Warszawie, Płocku i Sępólnie Krajeńskim.

Zalążki firmy w obecnym kształcie sięgają 1994 roku. Bardzo dynamiczny rozwój firmy nastąpił w latach 2008-2011 dzięki wdrożeniu nowej filozofii w handlu i zarządzaniu.

Celem naszej działalności jest doradztwo dla naszych Klientów w zakresie optymalizacji zakupów pod względem oczekiwanej jakości, ceny i wdrażania nowatorskich pomysłów.

Optymalizacja kosztów

Dzięki zoptymalizowanym procesom sprzedaży oferujemy naszym klientom konkurencyjne ceny i realizację umów w wyznaczonych przez klientach terminach. Pomagamy w optymalizacji zamówień, zachowując jakość oraz obniżając cenę, poprzez zastosowanie zamiennego wyrobu czy gatunku, o ile pozwala na to projekt. Innym sposobem jest optymalizacja czasu i miejsca wytworzenia produktu, co także może mieć wpływ na końcową cenę.

Realizacja potrzeb

Realizujemy zapotrzebowanie naszych Klientów, w szczególności zapewniając dostawy materiałów rzadko występujących (niestandardowe gatunki, formaty i formy stali).        
       
       
       
       

Efektywna współpraca

Profesjonalna współpraca z Klientami jest realizowana w oparciu o rzetelnie przygotowane i skonkretyzowane umowy tworzone na podstawieni analizy potrzeb Klienta.

JESTEŚMY FIRMĄ, KTÓRA KOMPLEKSOWO DZIAŁA NA RZECZ SWOICH KLIENTÓW.

Dostarczamy najlepsze wyroby dla polskiej produkcji

Dlaczego wybrać nas?

Najlepszy wybór

Indywidualne podejście do klienta i wychodzenie naprzeciw jego oczekiwaniom owocuje długoletnią i efektywną współpracą.
ZDJ-12-scaled

Wsparcie

Dzięki współpracy H100 Sp. z o.o. z instytucjami ubezpieczeniowymi, faktoringowymi i bankowymi, jako nasz Klient możesz skorzystać z dostępnych form finansowania.
ZDJ-13-scaled

Zgrany zespół

Specjaliści od sprzedaży, zakupów i logistyki prężnie współpracują aby zapewnić obsługę na najwyższym poziomie.
ZDJ-14-scaled

Współpraca

Profesjonalna współpraca z Klientami jest realizowana w oparciu o rzetelnie przygotowane i skonkretyzowane umowy tworzone na podstawieni analizy potrzeb Klienta.

nasze osiągnięcia

3 500

Ton materiału rocznie

90

Dostawców za granicą

120

Klientów w kraju

100 000

km przejechanych rocznie

CHCESZ ROZMAWIAC Z PROFESJONALITAMI?

WYBIERZ NASZ ZESPÓŁ

Osobiście dojedziemy do Ciebie i obsłużymy w możliwie najkrótszym terminie.

Skontaktuj się z nami!

  FAQ dla klientów

  Najpopularniejsze pytania i odpowiedzi
  Materiały kupujemy od dostawców z całej Europy i krajów Azjatyckich. Każdy materiał jest przez nas weryfikowany i odbierany, dzięki czemu kontrola jakości pomaga nam dyskfalifikować materiały niespełniające wymogów naszych klientów.
  Można do nas zadzwonić, napisać maila lub umówić się na spotkanie. Ważnym jest dla nas poznanie całego procesu produkcji danego przedsiębiorstwa, aby móc zaproponować wyroby hunicze niezbędne do produckji.
  Nasze biura regionalne znajdują się w Warszawie, Płocku i Sępólnie Krajeńskim. Mimo tego działamy na terenie całej Polski – od morza do gór i od wschodu do zachodu Polski.
  Najlepszą cenę wyrobów hutniczych dostarczanych przez H100 można uzyskać przy zamówieniach na ~24 tony materiału i ich wielokrotności. Realizujemy również mniejsze zamówienia poniżej 10 ton.